Kontakt

telefon:

  (+48) 33 307 01 41

  (+48) 691 54 17 54

e-mail: info@szkolenia-budowlane.pl

 www.szkolenia-budowlane.pl

 Marki partnerskie:  

www.tours-poland.com

 www.incentive-poland.com

Lokalizacja wydarzeń

Nasze szkolenia techniczne, konferencje tematyczne, szkolenia budowlane czy geotechniczne odbywają się w nowoczesnych, dobrze wyposażonych i zlokalizowanych salach. W przypadku szkoleń specjalistycznych korzystamy również z laboratoriów oraz sal wykładowych. Na wyjazdach technicznych odwiedzamy instalacje, centra edukacyjne, wyspecjalizowane komórki działające w interesującej nas dziedzinie.

W zależności od rodzaju przedsięwzięcia ma ono narzuconą lokalizację i program.

Nasze szkolenia swoim zasięgiem obejmują całą Polską. Obecnie, ich głównym miejscem realizacji są sale szkoleniowe i laboratorium (w zależności od zakresu szkolenia) na terenie Poznania.

W przypadku organizacji szkoleń zamkniętych dla firm dobre efekty daję organizacja spotkań w oparciu o sale konferencyjne na terenie firmy zlecającej nam spotkanie lub w miejscu wytypowanym przez Państwa.

Możemy przeprowadzać szkolenia wyjazdowe połączone z wyjazdem technicznym zarówno w Polsce jak i zagranicą.
Posiadamy doświadczenie i wykwalifikowaną kadrę, która pozwali na ciekawe i merytoryczne dostosowanie planu wyjazdu “na obiekty inżynierskie” wraz ze szkoleniem merytorycznym.

W przypadku konferencji sponsorowanych oraz szkoleń produktowych miejsce spotkania jest uzależnione od Państwa preferencji i dostępnej bazy sal konferencyjnych i miejsc noclegowych, a także w oparciu o atrakcje danego regionu.[/two_third]

Nasze adresy

Geo-Hub

Poznań – Bielsko-Biała – Warszawa – Katowice – Wrocław  – Kraków

43-300 Bielsko-Biała

ul. Złotych Kłosów 58/112

Złoszenia na szkolenie techniczne, budowlane, konferencje: