szkolenia budowlane, niezbędnik prawa kontraktowego w budownictwie, umowa o roboty budowalne

geo-hub

Geo-hub to hub techniczny (centrum wiedzy i edukacji) w zakresie techniki budowlanej: budownictwa ogólnego i budownictwa specjalnego m.in. lądowego i wodnego, ochrony środowiska, ochrony przeciwpowodziowej oraz geotechniki.  Naszym celem jest podniesienie poziomu wiedzy i kwalifikacji inżynierów, kadry kierowniczej oraz specjalistów administracji rządowej. Dodatkowym obszarem naszej działalności jest organizowanie szkoleń produktowych i konferencji technicznych i specjalistycznych.   

dlaczego współpraca z nami?

nasza misja
nasza filozofia
zalety firmy

jakość i profesjonalizm

nowoczesna forma zajęć 100
skuteczna metodyka 99
doświadczenie poparte praktyką 100
praktyczna forma zajęć 50

nasz zespół

<strong>kierownicy budów i projektanci</strong>
kierownicy budów i projektanci

To doświadczeni inżynierowie z najlepszych specjalistycznych firm w Polsce i zagranicą. Najbardziej doceniamy ich zaangażowanie w pracę oraz doświadczenie zdobyte w firmach o światowym zasięgu.

<strong>fachowcy z różnych dziedzin</strong>
fachowcy z różnych dziedzin

W zależności od rodzaju szkolenia wykorzystujemy potencjał ludzi, którzy specjalizują się w różnych dziedzinach budownictwa: inżynieria lądowa (kolejowa i lądowa); inżynieria wodna i środowiskowa, geotechnika, geologia

<strong>naukowcy-inżynierowie-praktycy</strong>
naukowcy-inżynierowie-praktycy

Osiągnięcia naukowe poparte wiedzą i doświadczeniem. Naukowcy, którzy poza pasją do wiedzy posiadają też bogate doświadczenie zdobyte w pracy na placach budów w całym kraju.